Hale magazynowo-produkcyjne. Gniezno, Spichrzowa.

HALE MAGAZYNOWE I PRODUKCYJNE

Gniezno, ul. Spichrzowa

Hala zlokalizowana jest w północno-wschodniej części Gniezna, blisko drogi ekspresowej S5 (doskonale skomunikowanej z siecią autostrad) i obwodnicy Gniezna, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do głównych ciągów komunikacyjnych. Obiekt mieści się w strefie przemysłowej i aktywizacji gospodarczej oznaczonej symbolem 3P, co umożliwia budowę obiektów produkcyjnych, magazynów, składów i hurtowni.

Nieruchomość zlokalizowana jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 18 363 m2, które dają szerokie możliwości adaptacyjne oraz przestrzeń dla potencjalnych inwestorów. Duża powierzchnia działki jest ogrodzona z ułożonymi z kostki brukowej ciągami komunikacyjnymi co zapewnia wygodę użytkowania. Bezpieczeństwo zapewnia dobre i jasne oświetlenie oraz monitoring z kamer o szerokim polu widzenia.

Część biurowa zaaranżowana w sposób atrakcyjny wizualnie i zgodny z obowiązującymi trendami, co może stanowić wizytówkę firmy. Pomieszczenia biurowe wyposażone w system klimatyzacji sterowanej z pilota, szybki internet światłowodowy z możliwością podłączenia przewodowego (podtynkowe gniazdka RJ45) lub bezprzewodowo (wysokiej klasy punkty dostępowe).

Infrastruktura techniczna:

  • prąd (stacja trafo 1600 kVA)
  • woda (przyłącza z dwóch stron budynku)
  • gaz (dwa niezależne przyłącza)
  • kanalizacja
  • inteligentny system odczytu prądu, gazu i wody

Zabudowa wykonana w konstrukcji mieszanej z wysokością stropu 5,2 metra i siatką słupów 6×18 – co umożliwia każdą produkcję oraz magazynowanie dużych ilości towarów. Dodatkowym atutem nieruchomości są budowle pomocnicze takie jak waga najazdowa oraz infrastruktura techniczna. Obiekt wyposażony w kilka ramp załadunkowych oraz szerokie i wysokie bramy wjazdowe. Bramy ppoż segmentowe OGS EI 60 wraz z napędem i centralą sterującą – prowadzenie standard (nadproże 900 mm) 4000×3500.

Film informacyjny

MENU